Hakkımızda

KALİTE POLİTİKAMIZ

Medikal ve Diagnostik konusunda faaliyet gösteren şirketimiz, tüm yasal mevzuatın ötesindeki uygulamaları ile müşterilerine en güvenilir ürünler sunmayı ve en seri teknik hizmet vermeyi hedeflemiştir. Bu hedeflerine ulaşırken, çalışanlarının bağlılığını ve memnuniyetini sağlamak amacıyla kanallar kurma ve geliştirmeyi, sürekli eğitim ve kişisel gelişimi sağlamayı, bilgi ve sorumluluğun paylaşımı ile katılımcı yönetimi benimsemiştir.

         İçinde bulunduğumuz sektör itibariyle, insan sağlığının, yaşamı için en vazgeçilmez öğe olduğuna inanan tüm şirket elemanları, şirketteki konumları ne olursa olsun, verilen görevi bu anlayışta yerine getirmekte ve bunun mutluluğunu yaşamaktadırlar. Dolayısıyla, sunulan hizmet ister ürün bazında, isterse bakım onarım olarak hastanın iyileşmesine katkıda bulunsun, kutsal bir görev olarak algılanmakta, bu anlayış ve özveri ile fiyat verilmekte, teslimat yapılmakta veya teknik hizmet sunulmaktadır.

         Üst Yönetimden başlamak üzere tüm DİAGNOTİCA STAGO TURKEY TIBBİ TANI SİSTEMLERİ TİC. A.Ş. çalışanları, uygulanmakta olan Toplam Kalite Yönetimine gereken önemi göstermek ve geliştirmekten sorumludur. Bu amaçla, kalite, iş güvenliği ve çevre sistemlerine yönelik olarak oluşturulmuş olan prosedür ve yönetmeliklere harfiyen uyulacaktır. Ayrıca, Toplam Kalite Yönetimini sadece kendi bünyesinde hayata geçirmekle kalmayıp, öncelikle çalışmakta olduğu bayileri olmak üzere, hizmet alınan diğer kuruluşlarında, Kalite Yönetimine gereken ilgiyi göstermelerine öncülük edecek ve gerekli her türlü desteği verecektir.

         Kalitenin sürekli arttırılarak hedefe hiçbir zaman ulaşılamayacağı bilinciyle, müşteri memnuniyetinin sürekli olarak arttırılmasına yönelik çalışmalar yapmak ve bunların sonuçlarını ölçmek, her alanda iş performans ölçümleri ve analizleri gerçekleştirmek, elde edilen bu sonuçları değerlendirerek, gelişmeye açık alanları zamanında saptamak ve iyileştirici faaliyetlerde bulunmak.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.